Grzejniki

Oferowane przez nas grzejniki wyróżniają się na tle konkurencji bardzo korzystnym stosunkiem mocy (185W) do ceny. Bardzo dużo dostępnych grzejników na rynku ma moc tylko 160W. Co oznacza, że do ogrania tego samego pomieszczenia trzeba zastosować grzejnik o większej liczbie żeber, co z kolei podnosi cenę takiego rozwiązania. Jeżeli nie wiedzą Pań...

Oferowane przez nas grzejniki wyróżniają się na tle konkurencji bardzo korzystnym stosunkiem mocy (185W) do ceny. Bardzo dużo dostępnych grzejników na rynku ma moc tylko 160W. Co oznacza, że do ogrania tego samego pomieszczenia trzeba zastosować grzejnik o większej liczbie żeber, co z kolei podnosi cenę takiego rozwiązania. Jeżeli nie wiedzą Państwo ile żeber wybrać zapraszamy do kontaktu info@eodlewy.pl, odpowiemy na wszystkie pytania ułatwiając Państwu wybór.

Jeszcze raz przypominamy o promocji: 
Jeżeli wymieniają Państwo grzejniki żeliwne na aluminiowe i zdecydują się na zakup grzejników aluminiowych naszej produkcji ODKUPIMY GRZEJNIKI ŻELIWNE !!! Szczegóły promocji pod numerem telefonu 507 761 761.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z grzejnikami aluminiowymi i życzymy udanych zakupów!!!

Więcej

Grzejniki Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki aluminiowe

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego eodlewy.pl, w którym znajdziecie Państwo: grzejniki aluminiowe, dostępne w różnych kolorach od tradycyjnego białego poprzez złote aż po drewnopodobne. 

  Dlaczego warto wybrać grzejniki aluminiowe:

  • Wysoka moc grzejników aluminiowych jak również mniejsza pojemność wyraźnie zmniejsza ich koszty eksploatacji.
  • Budowa modułowa grzejników aluminiowych daje możliwość swobodnej konfiguracji pieca i dostosowanie go do każdego pomieszczenia. Dodatkowa zaleta budowy modułowej grzejnika to możliwość rekonfiguracji, oznacza to że jeśli źle dobrali Państwo jego moc to w dowolnej chwili można go rozbudować.
  • Wysoka przewodność cieplna materiału, z którego wykonany jest człon grzejny zapewnia dobrą współpracę zastawu z automatycznymi urządzeniami takimi jak czujniki i zawory termostatyczne. Parametr ten sprawia, że grzejniki aluminiowe bardzo szybko się nagrzewają dzięki czemu szybciej niż inne oddają swoje ciepło do pomieszczenia.
  • Nowoczesne wzornictwo naszych grzejników aluminiowych to ciekawy kształt i różnorodna kolorystyka od tradycyjnego białego po drewnopodobne.

  • Odporność grzejników aluminiowych na korozję.

  • Produkt w 100% polski dający możliwość wspierania „ekonomicznego patriotyzmu”.

  • Na nasze grzejniki aluminiowe udzielamy 15 letniej gwarancji. 

  Warto przeczytać:

  Jakie grzejniki wybrać - stalowe czy aluminiowe? Czyli Przewaga grzejników aluminiowych nad grzejnikami stalowymi płytowymi. 
  W artykule tym skupimy się na zaletach, którymi grzejniki aluminiowe dominują nad konkurencją i co ostatecznie decyduje o wyborze takiego rozwiązania.

 • Grzejniki żeliwne
 • Akcesoria do grzejników
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów