Nogi aluminiowe

To co dla jednych stanowi wielką zaletę dla innych jest wadą nie do zaakceptowania. Ciężkie meble ogrodowe z naogami żeliwnymi nie sprawdzą się na tarasach wykończonych płytkami gdzie mogłyby szybko uszkodzić nawierzchnię. Mobilność takiego zestawu wypoczynkowego, jak można się domyśleć, pozostawia wiele do życzenia. Musimy pamiętać, że do schow...

To co dla jednych stanowi wielką zaletę dla innych jest wadą nie do zaakceptowania. Ciężkie meble ogrodowe z naogami żeliwnymi nie sprawdzą się na tarasach wykończonych płytkami gdzie mogłyby szybko uszkodzić nawierzchnię. Mobilność takiego zestawu wypoczynkowego, jak można się domyśleć, pozostawia wiele do życzenia. Musimy pamiętać, że do schowania takiego kompletu przed zimą, czy nawet do zwykłego przeniesienia ławki lub stolika, trzeba zaangażować dwoje dorosłych osób. 

Dla wszystkich tych, którzy chcą mieć klasyczne meble ogrodowe w postaci ławek, krzeseł i stołu wykonanych z metalowych okuć i drewnianych blatów, proponujemy rozwiązanie z nogami aluminiowymi. Aluminiowe nogi do ławek i stołów ogrodowych dadzą twoim meblom klasyczny wygląd, zachowując jednocześnie cechy nowoczesnego mebla jakimi niewątpliwie są estetyka wykonania i waga. Tak estetyka wykonania naszych aluminiowych nóg do mebli ogrodowych to światowy standard. Nowoczesna metoda odlewania ciśnieniowego pozwoliła otrzymać trwałe, nowoczesne i wytrzymałe (trwalsze od żeliwnych) aluminiowe nogi do ławek. Metoda ta pozwoliła pozbyć się drobnych wad jakościowych tak typowych dla tradycyjnych odlewów żeliwnych. Nie można pominąć faktu, że nogi aluminiowe malowane są proszkowo sprawiając, że produkt finalny wygląda bardzo okazale.

Dlaczego warto wybrać nasze aluminiowe nogi do ławek i stolików?

- najniższe ceny na rynku
- najwyższa jakość przy korzystnej cenie
- produkt polski
- oryginalne wzornictwo
- większe zamówienia

Wypoczynkowe meble ogrodowe


Nowoczesny produkt
Połączyliśmy najpopularniejsze wzory nóg do ławek z nowoczesną metodą odlewania ciśnieniowego dzięki czemu trzymaliśmy trwałe nowoczesne i wytrzymałe aluminiowe nogi do ławek.


Najniższe ceny na rynku
Wysoka jakość naszych nóg do ławek, rzesza zadowolonych klientów, kilkunastoletnia obecność na rynku, rodzima produkcja oraz innowacyjny sposób dystrybucji pozwoliły nam obniżyć ceny nóg aluminiowych.


Najwyższa jakość przy korzystnej cenie
Dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze polskich inżynierów, produkowane przez nas nogi do ławek i stolików cechuje najwyższa jakość.


Produkt polski
Jesteśmy polską firmą z kilkunastoletnią tradycją. To już drugie pokolenie inżynierów doskonali zarówno proces produkcji, wzornictwo jak i jakość naszych nóg aluminiowych.


Oryginalne wzornictwo
A może coś oryginalnego? Oferujemy Państwu nogi do ławek i stolików, dostępne w różnych wzorach.


Większe zamówienia
Z racji tego że jesteśmy producentem mamy możliwość zrealizowania dowolnego zamówienia na aluminiowe nogi do ławek. Przy większej ilości zamówionego towaru istnieje możliwość poniesienie przez nas kosztów transportu.

Stolik ogrodowy

Uwaga do SAMODZIELNEGO WYKONANIA ŁAWKI potrzebne są co najmniej 2 nogi do ławki oraz deski (ilość desek zależna od modelu nogi do ławki).

Miła i fachowa obsługa naszego sklepu, pomoże Państwu w podjęciu decyzji. Jeśli jeszcze nie podjedliście Państwo decyzji prosimy o kontakt: 507 761 761 lub email info@eodlewy.pl.

Więcej

Nogi aluminiowe Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Nogi do ławek

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aluminiowych nóg do ławek i krzeseł ogrodowych.
  Sprzedawane przez nas nogi aluminiowe pochodzą od polskiego producenta.
  Odznaczają się trwałością, niezawodnością a przede wszystkim wysoką jakością.

  Miła i fachowa obsługa naszego sklepu, pomoże Państwu w podjęciu  trafnych decyzji.

 • Nogi do stołów

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aluminiowych nóg do stolików ogrodowych.
  Sprzedawane przez nas nogi aluminiowe pochodzą od polskiego producenta.
  Odznaczają się trwałością, niezawodnością a przede wszystkim wysoką jakością.

  Miła i fachowa obsługa naszego sklepu, pomoże Państwu w podjęciu  trafnych decyzji.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów