Regulamin 

1. Właścicielem sklepu internetowego www.eodlewy.pl (zwanym dalej Sklepem Internetowym) jest Odlewnia Ferrum-Wodecki Sp. j. z siedzibą przy ul. Kolejowej 11A, 26-200 w Końskich, NIP: 658 00 01 337, REGON: 290889201, Email: info@eodlewy.pl, Telefon: 601 712 860.
2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia, który jest udostępniony na stronach sklepu internetowego.
3. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego lub mailowego przez pracownika sklepu internetowego.
4. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie Internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
5. Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta są wykorzystywane przez Odlewnia Ferrum-Wodecki Sp. j., zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.
6. Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych.
7. Wszystkie dane osobowe są chronione przed dostępem osób trzecich.
8. Dla zamówień realizowanych przedpłatą, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia potwierdzenia wpłaty do dnia wysłania towaru, wynosi do 14 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 10 dni roboczych).
9. Dla zamówień realizowanych płatnością przy odbiorze, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia przyjęcia zamówienia do dnia wysłania towaru, wynosi do 14 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 10 dni roboczych).
10. W przypadkach szczególnych termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Każdorazowo Klient jest informowany o takim przypadku i ma prawo odstąpić wówczas od dalszej realizacji zamówienia.
11. Nie wyklucza się możliwości zamówienia produktów konfigurowanych indywidualnie lub sprowadzanych na specjalne zamówienie.
12. Za zamówiony towar można zapłacić:
-gotówką przy odbiorze towaru (po potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym);
-przelewem bankowym;
13. Zamówione produkty dostarczamy wyłącznie na terenie RP za pośrednictwem firmy kurierskiej.
14. Koszt transportu wyliczany jest automatycznie przy zamawianiu towaru i zostaje podany do wiadomości kupującego.
15. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej.
16. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru odstąpić od niej bez ponoszenia kosztów. Wystarczy wysłanie oświadczenia na adres info@eodlewy.pl.
17. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.
18. Treść Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.