Jakie grzejniki wybrać - stalowe czy aluminiowe? Czyli Przewaga grzejników aluminiowych nad grzejnikami stalowymi płytowymi.

Przedstawione grzejniki dominują w grupy grzejników ściennych. Obydwa te rozwiązania maja swoje mocne i słabsze strony a o wszystkim ostatecznie decydują indywidualne preferencje inwestora. W artykule tym skupimy się na zaletach, którymi grzejniki aluminiowe dominują nad konkurencją i co ostatecznie decyduje o wyborze takiego rozwiązania.

Grzejniki aluminiowe bardzo dobrze sprawdzają się w roli następcy starych kaloryferów żeliwnych, dzięki podobnym rozmiarom i sposobowi podłączenia. Jeśli zatem planują Państwo wymianę dotychczasowego starego grzejnika i zdecydują się na zakup grzejników aluminiowych naszej produkcji to ODKUPIMY stare GRZEJNIKI ŻELIWNE !!! Szczegóły promocji pod numerem telefonu 601 712 860.

Wysoka przewodność cieplna materiału, z którego wykonany jest człon grzejny grzejnika aluminiowego zapewnia dobrą współpracę zastawu z automatycznymi urządzeniami takimi jak czujniki i zawory termostatyczne. Parametr ten sprawia, że grzejniki te bardzo szybko się nagrzewają dzięki czemu szybciej niż inne oddają swoje ciepło do pomieszczenia.

Niewątpliwą zaletą grzejnika aluminiowego jest jego budowa modułowa, która daje możliwość swobodnej konfiguracji pieca i dostosowanie go do każdego pomieszczenia. Dodatkowa zaleta takiego rozwiązania to możliwość rekonfiguracji, oznacza to że jeśli źle dobrali Państwo jego moc to w dowolnej chwili można go rozbudować.

Powszechnie znaną przewaga aluminium nad stalą jest jego większa odporność na korozję, dlatego grzejniki aluminiowe można stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Oferowane przez nas grzejniki wyróżniają się na tle konkurencji bardzo korzystnym stosunkiem mocy (185W) do ceny. Bardzo dużo dostępnych grzejników na rynku ma moc tylko 160W. Co oznacza, że do ogrania tego samego pomieszczenia trzeba zastosować grzejnik o większej liczbie żeber, co z kolei podnosi cenę takiego rozwiązania. Jeżeli nie wiedzą Państwo ile żeber wybrać zapraszamy do kontaktu info@eodlewy.pl, odpowiemy na wszystkie pytania ułatwiając Państwu wybór.

Jesteśmy polskim producentem dlatego przy zakupie naszego grzejnika aluminiowego mają Państwo możliwość wspierania „ekonomicznego patriotyzmu”. Jesteśmy pewni naszego wyrobu udzielając 15 letniej gwarancji.

Wygląd grzejnika w wielu przypadkach jest czynnikiem decydującym o wyborze danego rozwiązania. Grzejniki aluminiowe naszej produkcji charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i szeroką gamą kolorów, od tradycyjnego białego, przez złote a na drewnopodobnych skończywszy.