Ponadczasowa klasyka i drobne niedoskonałości jeśli chodzi o nogi żeliwne, czy klasyczny wygląd, jakość i światowy standard co tyczy się nóg aluminiowych. Zapewne artykuł ten nie rozwieje wszystkich wątpliwości ale postaram się przybliżyć każdy z tych produktów. 

Żeliwne nogi do ławek i stołów ogrodowych to ponadczasowa klasyka, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Bogactwo wzorów, rozmiarów, producentów i modeli jest w stanie zaspokoić każde nawet najbardziej wyszukane zachcianki. Klienci uzasadniają wybór nóg żeliwnych ich wagą, chcą mieć pewność, że wykonana ławka lub stół ogrodowy będą ciężkie a co za tym idzie stabilne, przez co oprą się największym podmuchom wiatru. 

To co dla jednych stanowi wielką zaletę dla innych jest wadą nie do zaakceptowania. Ciężkie meble ogrodowe nie sprawdzą się na tarasach wykończonych płytkami gdzie mogłyby szybko uszkodzić nawierzchnię. Mobilność takiego zestawu wypoczynkowego, jak można się domyśleć, pozostawia wiele do życzenia. Musimy pamiętać, że do schowania takiego kompletu przed zimą, czy nawet do zwykłego przeniesienia ławki lub stolika, trzeba zaangażować dwoje dorosłych osób. 

Dla wszystkich tych, którzy chcą mieć klasyczne meble ogrodowe w postaci ławek, krzeseł i stołu wykonanych z metalowych okuć i drewnianych blatów, proponujemy rozwiązanie z nogami aluminiowymi. Aluminiowe nogi do ławek i stołów ogrodowych dadzą twoim meblom klasyczny wygląd, zachowując jednocześnie cechy nowoczesnego mebla jakimi niewątpliwie są estetyka wykonania i waga. Tak estetyka wykonania naszych aluminiowych nogi do mebli ogrodowych to światowy standard. Nowoczesna metoda odlewania ciśnieniowego pozwoliła otrzymać trwałe, nowoczesne i wytrzymałe (trwalsze od żeliwnych) aluminiowe nogi do ławek. Metoda ta pozwoliła pozbyć się drobnych wad jakościowych tak typowych dla tradycyjnych odlewów żeliwnych. Nie można pominąć faktu, że nogi aluminiowe malowane są proszkowo sprawiając, że produkt finalny wygląda bardzo okazale. 

Ostateczny wybór oczywiście pozostawiamy Państwu.